Ukupno: 203799

Što mislite koji će od ovih bendova zasjati?

Glazbena industrija pomalo je kao i modna – stalno tragamo za novim licima, a njih uvijek ima, samo se treba malo potruditi i pronaći ih dok još nisu zasjeli na stranice svih časopisa i top lista.

Pravim ljubiteljima pop glazbe neće biti teško predvidjeti – koji će od njih zasjati, a koji će nestati jednako brzo kao što su se i pojavili!

JTR

Tko su JTR? Pa, to su tri brata – John, Tom i Robin – koji su iz Švedske odselili u Australiju prošle godine i tamo se prijavili na audiciju za reality show X factor. Bili su poprilično uspješni i iako nisu uspjeli doći do kraja u samom show-u, nije puno trebalo da se stvori horda odanih obožavatelja koji su ih nastavili pratiti.  Bend je objavio debitantski singl “Ride” u Australiji, a uskoro se počeo širiti po cijelom svijetu. Postoji i razlog za to! Uspoređuju ih s Hansonom (valjda jer su plavuše) i One Directionom, a pop-gitara refren uvuče vam se u uši i onda tamo ruje i ruje dok se ne uhvatite kako pjevušite dok pišete zadaću. Ili se tuširate.  Evo vam i njihov spot za pjesmu ''Ride'' pa sami procijenite hoće li zasjati.

5 Seconds of Summer

Sigurno se pitate tko su ovi? E pa pravi obožavatelji One Directiona sigurno znaju – ovi su dečki nastupali kao predgrupa ovome super-popularnom bendu na njihovoj turneji. Članovi ovog benda su Ashton, Calum, Michael i Luke. Sve je počelo kad su u prosincu 2011.godine Luke Hemmings, Michael Clifford i Calum Hood, koji su pohađali istu školu, udružili i počeli objavljivati videa kako pjevaju pjesme od popularnih pjevača na YouTube. U prosincu 2012.godine pridružio im se njihov bubnjar Ashton Irwin. Jedan od značajnijih trenutaka u njihovim životima desio se kad je  Louis Tomlinson, iz One Directiona, objavio link njihove pjesme 'Gotta Get Out' na svom twitter profilu i rekao da je već neko vrijeme fan od 5SOS-a. Evo vam link od njihove pjesme 'She Looks so Perfect' i nadamo se da će vam se sviđati.

G.R.L.

Zadnji put kad smo čuli za ovaj girl-band (reinkarnaciju Pussycat Dolls-ica) pjevale su o zločestim dečkima na soundtracku za animirani film Štrupfovi 2 u pjesmi “Vacation”. Iako je pjesma simpatična, nije ih baš lansirala u nebesa pop glazbe. Nasreću, vratile su se s pjesmom koja je vrijedna njihovog talenta i odličnih suradnika s kojima su se povezale. “Show me What You Got” je nova girl-power himna prepuna stihova koji pršte karakterom i drskošću, a refren je bombastičan. Poslušajte i razmislite – hoće li ovaj puta zasjati?

Mia Sajko