Ukupno: 204868

Autor: Berislav Njegovec, 18. 12. 2019.

Kao što smo prethodno najavili, učenici trećih i četvrtih razreda naše matične i područne škole kroz tri su vikenda adventa prezentirali svoje proizvode na izložbi u Trakošćanu. Dvorac Trakošćan i Općina Bednja po prvi su puta organizirali manifestaciju Advent u Trakošćanu u koju su se uključili i naši učenici sa svojim učiteljicama. Izložili su različite božićne ukrase koje su izradili na radionicama. Tijekom ta tri vikenda prikupljene su donacije koje će učenici iskoristiti u svrhu realizacije Škole u prirodi na otoku Rabu. Potrebno je istaknuti da se u radionice i prezentaciju prozvoda uz naše učenike uključila i većina roditelja, kao i velik broj učitelja.

Za učenike je ovo bilo vrlo vrijedno iskustvo jer su sudjelovali u izradi ukrasa, ali i njihovoj prezentaciji.

Ovim putem zahvaljujemo svim roditeljima i učiteljima koji su se uključili u našu akciju jer će nam prikupljene donacije biti od velike pomoći!