Ukupno: 205367

Autor: Berislav Njegovec, 24. 10. 2018.

Na poziv Pučkog otvorenog učilišta Sv. Ivan Zelina za sudjelovanje na 38. smotri dječjega kajkavskog pjesništva ''Dragutin Domjanić'' - Sv. Ivan Zelina 2018. odazvalo se 87 osnovnih škola s ukupno 477 učeničkh radova. Ocjenjivačko povjerenstvo u sastavu dr. sc. Ivo Kalinski (predsjednik), dr. sc. Božica Pažur te Štefica Kamenarić-Filipić, dr. med., za objavu u ovoj zbirci odabralo je 79 radova od kojih je 36 predloženo za javnu izvedbu na završnom događanju Smotre 20. listopada 2018. u Sv. Ivanu Zelini.