Ukupno: 203799

Autor: Berislav Njegovec, 17. 9. 2018.

U četvrtak, 13. rujna 2018. učenici i učiteljinaše matične i područne škole su već tradicionalnim pješačenjem u Trakošćan obilježili Hrvatski olimpijski dan. Posebnost je ove godine bilo pješačenje svih učenika u oba smjera.

Posebno treba pohvaliti naše najmlađe učenike koji su ovo pješačenje izdržali bez ikakvih problema.

Učenici su proveli dva sata u druženju i igri u podnožju dvorca, a nakon toga su se uputili prema svojim školama. Obzirom da je bilo vrlo lijepo vrijeme, uživali su prekrasnim jesenskim pejzažima našeg predivnog zavičaja.