Ukupno: 204994

Autor: Berislav Njegovec, 8. 1. 2018.

Školska knjižnica u PŠ u Vrbnu je od kraja prosinca 2017. bogatija za 16 lektirnih djela. I ove su se godine roditelji naših učenika potrudili sakupiti materijalna sredstva koja su odlučili utrošiti na kupnju knjiga. Tako su za svaki pojedini razred nabavljena po dva lektirna naslova, što će puno značiti našim učenicima. Uz knjige, za svakog je učenika bio pripremljen i mali "slatki" dar.

Ovim putem zahvaljujemo svim roditeljima i donatorima koji su nas uoči Božića razveselili vrijednim darovima!