Ukupno: 203795

Autor: Berislav Njegovec, 18. 10. 2017.

17. 10. 2017. u našoj školi obilježili smo Dan kruha i Dan zahvalnosti za plodove zemlje.

Prigodnim programom u kojem su sudjelovali učenici nižih razreda te učenici recitatorske grupe viših razreda naglasili smo važnost te vrijedne namirnice bez koje nam je nezamisliv svakodnevni život.

G. Velečasni Neven Blažon blagoslovio je kruh i peciva koja su učenici donijeli od svojih kuća, a gđa. ravnateljica naglasila je važnost poštivanja te vrijedne namirnice. Nakon zajedničke molitve radosno smo prionuli blagovanju krušnih proizvoda.