Ukupno: 203810

Autor: Ingrid Cindori, 6. 10. 2017.

Međunarodni dan zaštite životinja obilježava se svake godine 4. listopada s naglaskom na jedinstven odnos ljudi i životinja i važnost životinja u našem životu.

Tim povodom su učenici trećih razreda naše škole posjetili Lovački dom u Bednji.

O ulozi lovaca i njihovoj brizi za životinje učenicima je govorio gospodin Ivan Rožmarić. Sa vrstama i podjelom životinja na našem području učenike je upoznao gospodin Andrija Plantić.

Učenicima su pokazani trofeji u prostorijama doma gdje su ih lovci i domar dočekali sa sokovima i slatkim zalogajima.

Tako su naši učenici na najbolji mogući način obilježili Dan zaštite životinja. Na iznimno ugodnom dočeku i prezentaciji na učenicima primjeren način, zahvaljujemo članovima Lovačke udruge Trakošćan.