Ukupno: 205419

Autor: Berislav Njegovec, 15. 2. 2017.

Dan zaljubljenih (14. 2. 2017.), učenici kombiniranog razrednog odjela u PŠ u Vrbnu odlučili su u cijelosti posvetiti ljubavi, druženju i razgovoru o različitim načinima iskazivanja ljubavi prema svojim bližnjima. Tako su u sklopu integriranog dana čitali pjesme o ljubavi, pokušali se likovno izraziti na ovu temu, a nije nedostajalo ni pjevanja ljubavnih pjesama.
Na kraju ovog integriranog dana, na Satu razrednika, dogodio se i jedan veseli događaj - organizirano je dječje vjenčanje u razredu.
Osim "ptičeka" koji se "ženiju" na Valentinovo, svoje "da" na dječji način odlučili su izreći naši trećaši Vesna i Silvio pred "matičarem" Anđelkom.
Pripreme su trajale svega nekoliko dana, ali je ovo "vjenčanje" ocijenjeno vrlo lijepo organiziranim.
Nakon kratkog  obreda "vjenčanja" za "mladence", "kumove" i ostale goste priređeni su primjerena zakuska i ples.
Učenici su se odlično uživjeli u uloge mladenaca, kumova i svatova pa je cijeli ovaj dan protekao u veselom raspoloženju, a to je i bio glavni cilj.